🍎🚜 Edukacyjne spotkanie „Gumisiów” – zdrowy styl życia i bezpieczeństwo na wsi 🚜🍎
Grupa : Gumisie 2025-2026
Grupa „Gumisie” uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych poświęconych promocji zdrowego stylu życia oraz bezpieczeństwu na terenach wiejskich.
Spotkanie zostało zorganizowane przez przedstawicieli NFZ oraz KRUS w ramach programu „Bezpiecznie na wsi”. Dzieci dowiedziały się, jak dbać o zdrowie poprzez prawidłowe odżywianie, aktywność fizyczną oraz codzienne nawyki higieniczne. Poznały również zasady bezpiecznego zachowania podczas pobytu na wsi i w gospodarstwie rolnym.











