Informacje dla grupy: Puchatki 2023-2024

KOLOROWO I URODZINOWO

Naszym kochanym jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego, uśmiechu takiego jak dzisiaj na każdy kolejny dzień, a rodzicom jak zawsze za piękną współpracę i pomoc w przygotowaniach kolorowego tygodnia i grupowych urodzinek.
a

b

c

d

e


KOLOROWY TYDZIEŃ SPORTU

W tym tygodniu każdy dzień przepełniony był zabawą, gimnastyką oraz kolorami. Nasze Puchatki każdy dzień witały innym kolorem. Ostatniego dnia świętowaliśmy urodzinki z całą paletą barw.

KOLOR ŻÓŁTY
1

KOLOR ZIELONY
3

KOLOR POMARAŃCZOWY
2

KOLOR CZERWONY
4

5

6


Popołudniowe zajęcia z ciocią Jogą

Popołudniowe zajęcia jogi w czwartki to najlepsza zabawa dla naszych Puchatków. Ciocia Joga zawsze zaskakuje nas pomysłami zabaw, wspaniałymi materiałami do zajęć i super energią 🙂

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16


UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Nasze Puchatki po raz pierwszy wystąpiły na scenie przed bardzo wyjątkową publicznością – Babcią i Dziadkiem. Maluszki świetnie poradziły sobie z tremą śpiewając, tańcząc oraz recytując wiersze. Na zakończenie odśpiewały piękne „100 lat”, wręczyły prezenty i spędziły bardzo miło czas z Babcią i Dziadkiem w przedszkolu:)

a

b

c


DISKOWIZJA

WIELKIE BRAWA DLA NASZYCH PUCHATKÓW ZA ZAJĘCIE DRUGIEGO MIEJSCA W KONKURSKIE TANECZNYM „DISKOWIZJA” ORAZ PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW ZA OGROMNE WSPARCIE I ODDANE GŁOSY:)

21


CZYTANIE NA DYWANIE

Bardzo dziękujemy mamie Agatki za wspólnie spędzony czas w ramach akcji „Czytanie na dywanie”. Było nam bardzo miło posłuchać opowiadań pt. „Feluś i Gucio idą do przedszkola” oraz „Jaś i Pusia u lekarza”. Na zakończenie pobawiliśmy się z mamą w ulubioną zabawę maluszków „Kotek”

a

b

c


CZYTANIE NA DYWANIE

Bardzo dziękujemy tacie Krzysia za kolejną wizytę u Puchatków w ramach akcji „Czytanie nie dywanie”. Tym razem odwiedziła nas również siostra Krzysia, która świetnie sobie poradziła z tremą czytając dla naszych maluszków.

1

2

3


Zabawy z Ciocią Jogą

W każdy czwartek z niecierpliwością czekamy na kolejne zająca ruchowe z elementami jogi. Dla naszych maluszków to najlepsza popołudniowa zabawa po relaksacji 🙂

1

2

3

4


TYDZIEŃ Z KUBUSIEM PUCHATKIEM

W ramach urodzin Kubusia Puchatka zorganizowaliśmy w naszej grupie Tydzień w Stumilowym Lesie, aby spędzić trochę czasu z bohaterami bajki. Na zakończenie każdy Puchatek mógł przebrać się za wybranego bohatera. Puchatki spisały się na medal, dlatego postanowiliśmy to uwiecznić za pomocą foto budki „Przyjaciele Kubusia Puchatka”.

1

2

3

4

5

6


WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Rewelacyjne zajęcia podczas których nasze Puchatki zostały wprowadzone w pasjonujący świat dźwięków i rytmów. Zapoznały się z wyglądem i brzmieniem bębnów oraz mogły zagrać na nich proste rytmy. Było muzycznie, głośno i wesoło.

a

b

c

d