Informacje dla grupy: Aktualności

Spartakiada z okazji Dnia Dziecka

Grupa : Aktualności

Dnia 04.06.2024 r. (tj. we wtorek) w godzinach 16:00 – 18:00 w naszym ogrodzie przedszkolnym odbędzie się festyn integracyjny połączony ze spartakiadą dla dzieci i rodziców. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.


Przedszkolny mecz

Grupa : Aktualności

Dnia 28.05.2024 r. (tj. we wtorek) odbędzie się w naszym przedszkolu mecz piłki nożnej sędziowany przez profesjonalnego sędziego piłkarskiego – tatę Mai z grupy III. Będzie to rywalizacja dwóch drużyn, w każdej będzie po dwóch przedstawicieli grup: III, IV i V.
Bardzo prosimy, aby tego dnia dzieci z poszczególnych grup ubrane były w następujące kolory (lub miały elementy garderoby w danym kolorze):
GRUPA I: niebieski
GRUPA II: zielony
GRUPA III: czerwony
GRUPA IV: żółty
GRUPA V: pomarańczowy


Deklaracje na sierpień

Grupa : Aktualności

U nauczycielek poszczególnych grup znajdują się deklaracje pobytu dziecka w przedszkolu w miesiącu sierpniu 2024 r. Prosimy o wypełnienie ich do piątku 17.05.2024 r.


Nowe życie starej książki

Grupa : Aktualności

W naszym przedszkolu odbędzie się zbiórka książeczek dla dzieci związanych z emocjami, dobrym zachowaniem oraz dydaktycznych.
Działanie ma na celu powiększenie zbioru bajek terapeutycznych dostępnych dla specjalistów, którzy korzystają z nich podczas bajkoterapii dostępnej na zajęciach indywidualnych.
Zbiórka trwać będzie do połowy maja. Część literatury lub pozycje, które będą się powielały, zostaną rozdysponowane do poszczególnych grup przedszkolnych oraz zasilą naszą biblioteczkę.

Za zaangażowanie serdecznie dziękujemy!
Justyna Krzemianowska – psycholog przedszkolny

plakat


Zdjęcia wiosenne

Grupa : Aktualności

U nauczycielek poszczególnych grup można już zakupić w terminie do 24.05.2024 r. zdjęcia wiosenne (koszt: 45 zł) i grupowe (koszt: 26 zł).
Przy zakupie zestawu (zdjęcie indywidualne + zdjęcie grupowe) cena wynosi 54 zł.


Dzieci zakwalifikowane w procesie rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Potwierdzenie woli to kolejny OBOWIĄZKOWY etap rekrutacji.
Można potwierdzić wolę elektronicznie (w systemie) lub osobiście (w przedszkolu w godzinach 8:00 – 16:00).
Termin składania potwierdzenia woli: 22 – 25.04.2024 r. (poniedziałek – czwartek).
Jeśli potwierdzenie woli nie zostanie złożone w tym terminie, dziecko traci miejsce w przedszkolu.


Zapisy na „majówkę”

Grupa : Aktualności

Ze względu na konieczność organizacji pracy w okresie 29.04 – 02.05.2024 r. prosimy o zapisywanie dzieci obecnych w tym czasie w przedszkolu na listę znajdującą się pod jadłospisem (z uwzględnieniem obecności w konkretne dni) w terminie do piątku 19.04.2024 r.


Ruszyła Kampania ,, Odprowadzam Sam”

Grupa : Aktualności

Drodzy Rodzice ,

już po raz kolejny bierzemy udział w Kampanii ,, Odprowadzam Sam ” , której celem jest korzystanie z ekologicznych środków transportu w drodze do przedszkola tj. pieszo, hulajnogą, rowerem, komunikacją miejską. Kampania trwa od 03.04- 31.05  🙂


Zdjęcia wiosenne

Grupa : Aktualności

Dnia 11.04.2024 r. (tj w czwartek) firma ProArt z Gdańska wykona dzieciom indywidualne zdjęcia wiosenne, zdjęcia grupowe, a dodatkowo w grupie V zdjęcia do pamiątkowego tablo.
Zdjęcia rozpoczną się od godziny 08:45.


Odpłatność za przedszkole

Grupa : Aktualności

Prosimy o dokonywanie odliczonych wpłat zarówno za posiłki jak i za godziny na właściwe konta bankowe przedszkola. Wszelkie nadwyżki nie są przeznaczone dla naszej placówki, a są traktowane jako nadpłaty u dzieci w kolejnym miesiącu.
W przypadku braku informacji co do wysokości opłat w danym miesiącu (zgubienie lub nieotrzymanie kwitka), zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego z przedszkolem lub mailowego bezpośrednio ze wicedyrektorem przedszkola (wicedyrektor@p8.edu.gdynia.pl).