Informacje dla grupy: Aktualności

Zapisy na sierpień

Grupa : Aktualności

Do 26 maja 2022 r. należy złożyć w przedszkolu informację dotyczącą zapisów na miesiąc sierpień. Druk można pobrać u nauczycielek poszczególnych grup lub kliknąć w link znajdujący się poniżej:

informacja-rodzica-dot-wakacji-08


Lista przyjętych i nieprzyjętych dzieci

Grupa : Aktualności

W dniu dzisiejszym (tj. 28.04) o godzinie 12:00 w przedsionku przedszkola zostanie wywieszona lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych na rok szkolny 2022/2023. Zgodnie z art. 158 ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14.12.2016 r. rodzice dzieci nieprzyjętych mają prawo odwołać się od decyzji komisji rekrutacyjnej. Cała procedura odwoławcza znajduje się w w/w artykule ustawy.


Potwierdzenie woli dla dzieci zakwalifikowanych na rok szkolny 2022/2023

Grupa : Aktualności

Dnia 21 kwietnia o godzinie 12:00 w przedsionku przedszkola zostanie wywieszona lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na rok szkolny 2022/2023. Rodzice dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola muszą złożyć druk potwierdzenia woli do dnia 25 kwietnia br. (tj. do poniedziałku) do godziny 16:00. Można to zrobić na różne sposoby:
– potwierdzając wolę bezpośrednio w systemie (http://www.naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gdynia)
– pobierając druk z systemu (potwierdzenie woli)
– pobierając druk znajdujący się poniżej
– bezpośrednio w przedszkolu
Druk pobrany z systemu lub ze strony przedszkola należy wydrukować, wypełnić, podpisać i przynieść do przedszkola lub przesłać skan mailem. Niezłożenie potwierdzenia woli w terminie skutkować będzie utratą miejsca w przedszkolu.

Zebranie z rodzicami nowoprzyjętych dzieci odbędzie się dnia 09 czerwca 2022 r. o godzinie 16:00.

potwierdzenie-woli-docx


Awaria czytnika strefy górnej

Grupa : Aktualności

Z powodu awarii czytnika bardzo prosimy o odbijanie Kart Mieszkańca w czytniku dla strefy dolnej, który znajduje się w szatni grupy I przy wejściu do sali Puchatków. Dziękujemy.


Zdjęcia wiosenne

Grupa : Aktualności

U nauczycielek poszczególnych grup są już do odbioru zdjęcia wiosenne i zdjęcia grupowe. Koszt kompletu wynosi 45 zł, samego zdjęcia wiosennego – 37 zł, samego zdjęcia grupowego – 19 zł. Ostateczny termin zakupu to 12 kwietnia (wtorek).


Kampania ,, ODPROWADZAM SAM”

Grupa : Aktualności

ab032444-25fc-4d9f-93ec-219ded94c5cd


„Odprowadzam Sam”

Kampania  ta skierowana jest do przedszkolaków w wieku od 4 do 7 lat, ich rodziców oraz nauczycieli. Ma zachęcać dzieci i ich opiekunów do korzystania z ekologicznych środków transportu w drodze do przedszkola . W jej ramach najmłodsi gdynianie starają się docierać do przedszkola rowerem, hulajnogą, komunikacją miejską lub pieszo 😊

Na czym polega akcja? Przedszkola objęte kampanią otrzymają kolorowe plakaty-drzewka wraz z naklejkami. Za każdy dzień, kiedy dziecko przyjdzie do przedszkola (bądź przyjedzie wraz z rodzicem środkiem transportu publicznego, na rowerze, deskorolce lub hulajnodze), otrzyma od wychowawcy naklejkę i przyklei ją na plakacie. To jednak nie wszystko. W ramach kampanii jej uczestnicy mają również do rozwiązania różnego rodzaju zadania. Każda grupa, która prześle zdjęcia lub prezentacje z przebiegu kampanii oraz zdjęcia wyklejonych drzewek na plakacie, uczestniczy w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Na koniec akcji placówki edukacyjne otrzymują dodatkowo sadzonki drzewek, które zostają zasadzone na ich terenie. Dzieci mogą samodzielnie je pielęgnować. Wszystkie zgłoszone przedszkola otrzymują  również materiały edukacyjne, certyfikaty oraz upominki dla swoich wychowanków.

W kampanii biorą udział gr II,III,IV, V . Zostały wyznaczone dwa miejsca na zostawienie swoich pojazdów ( nie ma podziału na strefy). Rowery przypinamy do  ogrodzenia obok piwnicy, a hulajnogi zostawiamy obok tarasu przedszkolnego w ogrodzie.

Ruszamy 4 kwietnia (poniedziałek)

Kampania trwa do końca maja.

 


Zajęcia sportowe AMS

Grupa : Aktualności

Od najbliższego piątku, tj. od 01 kwietnia w naszym przedszkolu rozpoczynają się zajęcia sportowe dla dzieci prowadzone przez trenerów z Akademii Młodych Sportowców. Zajęcia są finansowane z funduszy Rady Rodziców i będą odbywały się co piątek do 24 czerwca.


Broszury dotyczące bezpieczeństwa w sieci

Grupa : Aktualności

Zgodnie z prośbą Dyrektora Departamentu Kształcenia Ogólnego Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Kuratorium Oświaty, przekazujemy Państwu, opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, broszury pt.: „Dzieci w wirtualnej sieci” i „Nastolatki w wirtualnym tunelu”

broszura-dzieci
broszura-nastolatki


Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego

Grupa : Aktualności

U nauczycielek poszczególnych grup (poza grupą V) można już wypełniać deklarację kontynuowania wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie i dostarczenie deklaracji do piątku 18 marca. Po upływie tego terminu dziecko nie będzie miało zapewnionego miejsca w naszym przedszkolu i trzeba będzie jeszcze raz przechodzić proces rekrutacji.


Zbiórka darów dla dzieci Ukrainy

Grupa : Aktualności

Serdecznie Państwu dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie w zorganizowaną przez nas zbiórkę darów dla dzieci z Ukrainy. Potrzeby jednak nadal są duże, więc przedłużamy naszą zbiórkę do piątku, 18. marca.