Informacje dla grupy: Aktualności

Podziękowania

Grupa : Aktualności

Dzieci z naszego przedszkola bardzo dziękują Rodzicom Mikołaja Sz. z grupy IV i Niezależnemu Samorządnemu Związkowi Zawodowemu Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa Zarządu Terenowego Gdańsk za nowe kamizelki z logo Przedszkola nr 8, które od września trafią do każdej grupy.


Podziękowania

Grupa : Aktualności

Składamy serdeczne podziękowania

Rodzicom i Dzieciom z naszego przedszkola,

którzy włączyli się do zbiórki dla bezdomnych zwierząt ze schroniska „Ciapkowo”.  Udało się nam uzbierać duże ilości karmy suchej i mokrej, trochę smakołyków i kocy. Szczególnie serdecznie dziękujemy Rodzicom Ewy z grupy IV za transport darów do schroniska. Od lutego do czerwca Tata Ewy trzy razy zawoził karmę do „Ciapkowa”. Cieszymy się, że los naszych braci mniejszych nie jest obojętny społeczności naszego przedszkola. Kolejny raz pokazali Państwo ogromne serducha i chęć niesienia bezinteresownej pomocy.


Gdynia na fali

Grupa : Aktualności

Dnia 20. września 2021 r. o godzinie 9:30 odbędzie się spotkanie z dziećmi z naszego przedszkola w ramach programu „Gdynia na fali” w Marinie Gdynia.

https://gdyniasport.pl/pl/projekty/gdynia-na-fali

gnf


Zmiana Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Grupa : Aktualności

Informujemy, że nastąpiła zmiana inspektora ochrony danych. Aktualnie inspektorem IOD w naszej placówce jest pan Grzegorz Sarniak (mail: iod.edu@gdynia.pl)


Wyniki konkursu rodzinnego „Wiosenna matematyka”

Grupa : Aktualności

Miło nam poinformować, że I miejsce w konkursie rodzinnym „Wiosenna matematyka” zajęli Ignacy z grupy I i Leon z grupy II razem z rodzicami, a II miejsce zajął Kacper z grupy III z rodzicami. Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Wręczenie nagród nastąpi w przyszłym tygodniu.


Język angielski w grupach I, II i III

Grupa : Aktualności

Od kwietnia (po naszym powrocie) rozpoczęliśmy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci młodszych. Zajęcia prowadzi pani Honorata z gr I. Zainteresowanych prosimy o śledzenie tablic informacyjnych z informacjami o słówkach i piosenkach w języku angielskim.


Informacja dla nowych rodziców

Grupa : Aktualności

W dniach od 07 kwietnia do 12 kwietnia 2021 r. prosimy o podpisywanie druków „Potwierdzenie woli zapisu do przedszkola”.

Nie podpisanie druku powoduje zwolnienie miejsca od września 2021 r.

Zebranie dla nowych rodziców odbędzie się 15 czerwca 2021 r. o godzinie 17.00.


Odpłatność za przedszkole

Grupa : Aktualności

W związku z ograniczonym funkcjonowaniem przedszkola, prosimy wysokość opłat za przedszkole pobrać z aplikacji związanej z ewidencją pobytu dziecka w przedszkolu (Karta Mieszkańca).


Konkurs rodzinny

Grupa : Aktualności

Zachęcamy dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzinami do wzięcia udziału w przedszkolnym konkursie na grę planszową pn. „Wiosenna matematyka – rodzinna gra planszowa”. Regulamin konkursu znajduje się poniżej:
konkurs-2021


Zmiana Inspektora IOD

Grupa : Aktualności

Informujemy, że nastąpiła zmiana inspektora ochrony danych. Aktualnie inspektorem IOD w naszej placówce jest pani Aleksandra Nodzyńska (mail: iod.edu@gdynia.pl)