Daily Archives: 24 maja, 2026

Czytanie na dywanie

Grupa : Misie 2025-2026

W piątek 22 maja przygody ciasteczka i Blue czytała nam mama Róży. Książka o ciasteczku była bardzo fajna. Dowiedzieliśmy się, że każdy z nas ma jakiś talent. Książki uczą nas i bawią. Dziękujemy mamie Róży za piękne czytanie i spotkanie z mądrą książką.


Wycieczka do ZOO

Grupa : Misie 2025-2026

W środę 21 maja odbyła się nasza wycieczka autokarowa do ZOO. Pogoda nam dopisała i wszystko nam się udało. Zwierzęta były w dobrym nastroju i my też. Najbardziej podobały się nam szympansy, które biegały do szyby, żeby się z nami przywitać. W porze karmienia fok również my zjedliśmy drugie śniadanie przygotowane przez rodziców. Było pyszne i zdrowe.


Niedźwiadki na wycieczce

20 maja dzieci z grupy IV wybrały się na wycieczkę autokarową do Zagrody Kociewskiej w Godziszewie. Tam czekały na nas animatorki, które przeprowadziły zajęcia dydaktyczne i plastyczne. Pokazały też zagrody ze zwierzętami i opowiedziały o ich zwyczajach. Dzieci miały możliwość nakarmienia zwierzątek. Potem była zabawa na różnorodnych ścieżkach sensorycznych. Pogoda nam dopisała. Wycieczka była bardzo udana.