Daily Archives: 25 czerwca, 2024

Urodzinki w grupie Misiów

Grupa : Misie 2023-2024

W czwartek 20 czerwca świętowaliśmy Urodzinki w naszej grupie. To były 6 Urodziny: Kalinki, Julka, Franka i 5 Alana. Tradycyjnie zaśpiewaliśmy piosenkę i złożyliśmy Jubilatom życzenia. Potem ucztowaliśmy przy stole z naszymi ulubionymi smakołykami. Następnie odbyły się konkursy, tańce i zabawy. Rodzicom Jubilatów dziękujemy za dekoracje i słodki poczęstunek.

Wycieczka na Stadion Miejski w Gdyni

Grupa : Misie 2023-2024

W piątek 14 czerwca byliśmy na wycieczce na Stadionie Miejskim w Gdyni. Przywitał nas pracownik Stadionu i oprowadził po pomieszczeniach takich jak :szatnia zawodników, sala konferencyjna itp. Następnie weszliśmy na olbrzymią murawę, którą otaczały trybuny kibiców. Bramki też wydawały nam się bardzo duże. Poznaliśmy miejsce, gdzie odbywają się mecze piłki nożnej. To było niesamowite doświadczenie 🙂

Mecz piłki nożnej

Grupa : Misie 2023-2024

Reprezentanci naszej grupy uczestniczyli w przedszkolnych  rozgrywkach piłki nożnej. Mecz odbył się 7 czerwca w ogrodzie przedszkolnym. Naszą grupę reprezentowali: Maja, Gniewko, Rufus i Oleksi. Dziękujemy tacie Mai za zorganizowanie i sędziowanie meczu.

Zajęcia w Centrum Nauki Eksperyment

Grupa : Misie 2023-2024

15 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Centrum Nauki Eksperyment. Celem naszej wycieczki był udział w zajęciach badawczych pt „Kranówka”. Dzieci poznały proces oczyszczania wody i dowiedziały się skąd się bierze woda w kranie.Dzięki zajęciom laboratoryjnym same mogły przeprowadzić szereg eksperymentów związanych z wodą. Po zajęciach korzystaliśmy ze stałej wystawy w  Centrum Nauki Eksperyment.