Jak spędzamy czas wolny?

Jak spędzamy czas wolny?

Kochani Rodzice,

Jeżeli zastanawiacie się, jak spędzamy czas wolny w przedszkolu, to chętnie Wam pokażemy 😉 W ostatnich tygodniach podczas poobiedniego odpoczynku rozwiązujemy zagadki razem z Detektywem Pozytywką. Niedźwiadki tak bardzo pokochały tę serię, że właśnie skończyliśmy czytać drugą książkę (dzięki uprzejmości siostry Laryski – Karina dziękujemy!) a dzieci już pytają, czy moglibyśmy rozpocząć kolejną część. Właśnie dlatego kupiłyśmy nową grę planszową „Detektyw Pozytywka na tropie”, która cieszy się w naszej grupie ogromnym zainteresowaniem.

img-1355

Poza tym chłopcy cały czas zaskakują nas swoimi pomysłami na coraz to ciekawsze budowle. Były już miasta, ogniska, piętrowe garaże i wielkie zamki. Teraz przyszedł czas na… akwarium dla rekinów, meduz i koników morskich!

img-1369

Zastanawiacie się pewnie, jak sprawują się nowe instrumenty muzyczne, które zostały zakupione przez radę rodziców. Dzieci bardzo chętnie z nich korzystają i wychodzi im to naprawdę dobrze! Sami posłuchajcie 😉