Informacje dla grupy: Uszatki

Uszatki wygrywają konkurs – BRAWO!!!

Grupa : Uszatki

Przez trzy kolejne dni listopada przedszkolaki z grupy II brały udział w niezwykłych zajęciach związanych z obchodami 100 lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. Trzy kolejne dni przedszkolaki zmagały się z łamigłówkami, i zakodowanym zadaniami przygotowanymi przez panią Annę Świć oraz firmę edu-sense.

Pierwszy dzień dotyczył zmagań z mapą Polski, pojęciem patriotyzmu oraz wartości. Drugiego dnia Uszatki  poznawały sąsiadów Polski oraz odkodowywały ich flagi. Trzeci dzień był dniem współpracy Uszatków oraz Gumisiów z grupy IV. W quizie wszystkie dzieci uczyły się polskich tańców narodowych, geografii Polski oraz historii.
Pięknym zwieńczeniem tego projektu było zwycięstwo i zdobycie jednej z głównych nagród w postaci robota edukacyjnego – ozobot. Taka zabawka edukacyjna na pewno wzbogaci zajęcia każdej z grup.
p1 p2 p3 p4 p5


„Z MISIAMI USZATKAMI” – ZAJĘCIA OTWARTE Z RODZICAMI

Grupa : Uszatki

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM  RODZICOM, BABCI ORAZ DZIADKOWI ZA OBECNOŚĆ NA  ZAJĘCIACH OTWARTYCH I WSPÓLNĄ ZABAWĘ.

z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9


„Jesienne urodzinki Natalki, Zojki, Julki i Aleksa”

Grupa : Uszatki

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA ZAANGAŻOWANIE I  POMOC W ORGANIZACJI GRUPOWYCH URODZIN  NASZYCH USZATKÓW!!!

u1 u2 u3 u4 u5
Przedstawienia pt. „Biały orzeł” w wykonaniu naszych wspaniałych aktorów.

Grupa : Uszatki

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości i przygotowanie strojów scenicznych oraz galowych dla dzieci.

n1 n2 n3 n4 n5„Poznajemy zawód farmaceuty” z mamą Kuby (zawody cz.3)

Grupa : Uszatki

Serdecznie dziękujemy mamie Kuby za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć z zakresu pracy farmaceuty oraz poświęcenie swojego czasu na przemiły pobyt z nami.

f1 f2 f3 f4 f5