Daily Archives: 16 października, 2024

Teatr

15 października gościł u nas teatr ,,Lokomotywa” ze swoim przedstawieniem kukiełkowym pt. ,,O smoku Obiboku”.

„Przedszkolna biblioteka”

Zapraszamy serdecznie do wypożyczania książek z naszej mini-biblioteczki 🙂

„Czytanie na dywanie”

Serdeczne podziękowania dla mamy Agatki za mile spędzony czas z nami w ramach akcji „Czytanie na dywanie” oraz niespodziankę 🙂

„O smoku obiboku”

Dnia 15 października mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu teatr „Lokomotywa” z przedstawieniem kukiełkowym dla dzieci.

Spacer do lasu

Grupa : Misie 2024-2025

W środę 2 października grupa misiaków wybrała się do pobliskiego lasu. Podczas spaceru obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie oraz rozmawialiśmy o tym jak powinno się zachowywać w lesie. Dzieci bardzo dobrze wiedziały, czego kategorycznie robić nie wolno. Wsłuchiwaliśmy się także w odgłosy przyrody i próbowaliśmy wyróżnić niektóre z nich np. śpiew ptaków.

„Joga z Uszatkami”

W każdy czwartek wszystkie Uszatki z niecierpliwością czekają na popołudniowe zajęcia z ciocią Jogą. Każde zajęcia to niesamowita przygoda z elementami jogi, gimnastyki korekcyjnej, bajkoterapii, integracji sensorycznej, muzykoterapii, uważności i relaksacji.

„Czytanie na dywanie”

Bardzo dziękujemy tacie Mikołaja za miłą niespodziankę i odwiedziny w ramach akcji „Czytanie na dywanie”.

„Pierwszy spacer Uszatków”

W ramach tematu kompleksowego „Bezpiecznie na drodze”