Grupa : Z Życia Przedszkola
W poniedziałek 21 marca witaliśmy Panią Wiosnę w naszym przedszkolnym ogrodzie. Pani Wiosna radosna, cała w kwiatach uśmiechała się do wszystkich dzieci. Tak jak my cieszyła się słońcem i nie miała nic przeciwko zabawie z wodą. Celowanie z wodnego pistoletu wychodziło nam świetnie, prosto do Wiosny.


Grupa : Z Życia Przedszkola
W poniedziałek 14 marca gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru „Gargulec”. Dzieci z grup III, IV i V z należytą uwagą i kulturą, jak na widza przystało, oglądały przedstawienie pt. „Mali Superbohaterowie kontra Niewidzialni Wrogowie”. Bohaterowie przedstawienia, zabawny pan doktor wirusolog oraz Super Bohaterka, przypomnieli nam najważniejsze zasady higieny i dobrego odżywiania jako sposoby walki z wirusami i złymi bakteriami.
Grupa : Z Życia Przedszkola
Wspomnijmy jeszcze naszą zabawę karnawałową w drugiej strefie, w grupach III, IV i V. Wiele dzieci nie mogło w niej uczestniczyć. Zabawę prowadziła nasza pani od zajęć rytmiki. Było bardzo sympatycznie i wesoło. Fantastyczne zabawy, piękne stroje dzieci i muzyka przeniosły nas do świata bajek i fantazji.
Grupa : Z Życia Przedszkola
W czwartek 9 grudnia odbył się przedszkolny konkurs recytatorski pt „Grunt to dobre wychowanie”. Uczestnicy konkursu oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Jury wyłoniło następujących laureatów:
W kategorii wiekowej dzieci młodszych( 3,4 letnich):
I Miejsce: Ala Z. gr.III
II Miejsce: Tola G. gr.III, Kacper K. gr.IV
III Miejsce: Michalina Sz. gr. I, Aniela A. gr.II
Wyróżnienia: Stefan L. gr.I, Fabian K. gr.II
W kategorii wiekowej dzieci starszych( 5,6 letnich):
I Miejsce: Zosia L. gr.III, Tymon B. gr.V
II Miejsce: Michalina K. gr.V
III Miejsce: Hania G. gr.III
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za ładne występy.
Grupa : Z Życia Przedszkola
25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia.
Z ztej okazji dzieci z grupy III,IV, V spotkały się by razem zaspiewać hymn przedszkolny oraz wziąść udział w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego
,,Czy każdy przytuliś do miś?”
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie
Grupa : Z Życia Przedszkola
W środę, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, o symbolicznej godzinie 11.11 wychowankowie naszego przedszkola z grup III, IV i V, wraz z uczniami i przedszkolakami z całej Polski wspólnie odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji „Hymn”.
Grupa : Z Życia Przedszkola
Dnia 17. czerwca dzieci z grup III, IV i V wzięły udział w #krzywczachallenge. Wyzwanie polegało na wykonaniu 10 przysiadów dla Liama chorego na SMA. Pieniążki za wykonane zadanie wpłaciliśmy. Nominujemy teraz klasę VIIIA ze szkoły podstawowej nr 29, a wszystkich chętnych zapraszamy do wsparcia zbiórki.
Link do zbiórki na rzecz Liama: https://www.siepomaga.pl/liam
Link do grupy licytacyjnej https://www.facebook.com/groups/758529778407389
Grupa : Z Życia Przedszkola
Dnia 31. maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Sprintem do maratonu” organizowanym przez miesięcznik „Bliżej przedszkola”. Grupy III, IV i V wybrały się na swój bieg do pobliskiego lasu. Każda grupa startowała osobno i miała do przebiegnięcia dystans około stu metrów. Zwycięzcami w poszczególnych grupach zostali:
GRUPA III:
I miejsce Jagoda
II miejsce Dominika
III miejsce Oliwia
GRUPA IV:
I miejsce Leszek i Tymek
II miejsce Bianka
III miejsce Nadia
GRUPA V:
I miejsce Tosia
II miejsce Martyna
III miejsce Staś
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę.
Grupa : Z Życia Przedszkola
OGROMNE BRAWA I GRATULACJE DLA NAJLEPSZEJ CZWÓRKI – NASZYCH FINALISTÓW TURNIEJU GRY W CHIŃCZYKA