Ważne informacje

Ważne informacje

Informacje dotyczą spraw organizacyjnych w dniach 31 maja, 1 i 2 czerwca:

1) W poniedziałek 31 maja grupy przedszkolne biorą udział w maratonie w ramach ogólnopolskiego projektu „Sprintem do maratonu”. Druga strefa, czyli grupy III, IV i V biegną w maratonie na wyznaczonej trasie w lesie. Prosimy o sportowy strój dla dzieci, odpowiednie obuwie, w miarę możliwości żółtą koszulkę/bluzę, odpowiednio do pogody.

2) We wtorek 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka w naszym przedszkolu, organizujemy festyn dla dzieci ze strefy drugiej, czyli grup III, IV i V, po obiedzie w ogrodzie przedszkolnym. W programie przewidziane są zabawy z animatorem, pokaz baniek mydlanych, zabawa w żywą maskotkę, „dmuchaniec”.

3) W środę nagrywamy niespodziankę dla Rodziców dzieci z grupy IV i prosimy o stroje do przedstawienia, o których już była mowa.

Prosimy o obecność wszystkich dzieci od poniedziałku do środy nie tylko ze względu na atrakcje jakie je czekają, ale również z konieczności przećwiczenia programu artystycznego dla Państwa, nad którym pracowaliśmy od dawna i ze względu na dotychczasową nieobecność dzieci nie jest on dopracowany.