Życzenia świąteczne dla Puchatków i Rodziców

Życzenia świąteczne dla Puchatków i Rodziców

Kochani Rodzice,

Święta Wielkanocne tuż, tuż. W tym roku będą one inne niż zwykle ze względu na trudną sytuację w jakiej wszyscy się znaleźliśmy. Jednak nie należy tracić pogody ducha i nadziei, wierzymy, że jak najszybciej jak to możliwe znów wszyscy się zobaczymy. Z całego serca życzymy Wam przede wszystkim zdrowych, pełnych spokoju Świąt Wielkanocnych, aby wniosły one do Waszych serc radość i ciepło oraz przepełniły Was wiarą, nadzieją i miłością. Wesołego Alleluja! 🙂

Kochane Dzieci,

mamy nadzieję, że nie nudzicie się w domu i zbieracie energię, żeby móc po powrocie do przedszkola znów wspólnie z kolegami i koleżankami bawić się i uczyć. Pamiętajcie, że myślimy o Was codziennie i nie możemy się doczekać aż znów Was zobaczymy. Tymczasem bądźcie dzielni i grzeczni, słuchajcie Rodziców i pomagajcie im w przygotowaniach do Świąt. Życzymy Wam nasze Kochane Puchatki radosnego świętowania, dużo uśmiechu, smacznych słodkości oraz bogatego zajączka i mokrego dyngusa 🙂

 

Pani Kamila i Pani Ania