Informacje dla grupy: Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Grupa : Aktualności

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczystości z okazji Ich święta, które odbędą się:

– w grupie I: 30. stycznia (czwartek) o godzinie 10:00

– w grupie II: 29. stycznia (środa) o godzinie 10:00

– w grupie III: 31. stycznia (piątek) o godzinie 10:00

– w grupie IV: 30. stycznia (czwartek) o godzinie 10:00

– w grupie V: 29. stycznia (środa) o godzinie 9:30


Bal karnawałowy

Grupa : Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na bal karnawałowy, który odbędzie się w czwartek, 9. stycznia. Prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci. Liczymy na pomysłowość i zaangażowanie wszystkich rodziców.


Odpłatność styczeń 2020

Grupa : Aktualności

Od dnia 02. stycznia można odbierać kwitki odpłatności u nauczycielek poszczególnych grup. Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.


Spotkanie opłatkowe

Grupa : Aktualności

Serdecznie zapraszamy na rodzinne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się dnia 19. grudnia (tj. w czwartek) o godzinie 16:30 w sali grupy IV.


Kalendarze

Grupa : Aktualności

Kalendarze oraz zdjęcia grupowe są już do odbioru u nauczycielek grup. Kalendarz w cenie 39 zł, a zdjęcie grupowe w cenie 16 zł. Komplet (kalendarz + zdjęcie) w cenie 45 zł. Prosimy o wpłacanie odliczonych kwot.


Zapisy na okres świąteczno-noworoczny

Grupa : Aktualności

W związku ze zmianami organizacyjnymi (urlopy pracowników) oraz z koniecznością rozliczenia finansowego wyżywienia, prosimy o zapisywanie uczestnictwa dzieci w przedszkolu w dniach 23-31. grudnia 2019 roku. Zeszyt wyłożony jest na stoliku obok wejścia do sali grupy I.


Wyjście do teatru – grupy III, IV i V

Grupa : Aktualności

Jutro, 19. listopada 2019 r. (tj. we wtorek) wychodzimy do teatru przy ulicy Rotterdamskiej. Prosimy, aby wszystkie dzieci były w przedszkolu do godziny 9:00.

Dzieci nie idące do teatru mają zapewnioną opiekę w grupach I i II.


Kwitki odpłatności

Grupa : Aktualności

Kwitki odpłatności za przedszkole są do odbioru dzisiaj (tj 04.11.2019 r.) u nauczycielek poszczególnych grup. Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.


Zdjęcia do kalendarzy

Grupa : Aktualności

W dniu 13. listopada 2019 roku o godzinie 8:45 będą wykonywane zdjęcia do kalendarza na rok 2020. Cena kalendarza wynosi 39 zł.


Przyjaciele z Bullerbyn

Grupa : Aktualności

W związku z planowanym w dniu 19. listopada wyjściem do teatru przy ulicy Rotterdamskiej na przedstawienie pt. „Przyjaciele z Bullerbyn” prosimy rodziców z grup III, IV i V o wpłacanie kwoty 18 zł u nauczycieli poszczególnych grup do dnia 5. listopada.