Informacje dla grupy: Aktualności

Zapisy na piątek 09.06.2023 r.

Grupa : Aktualności

W związku z koniecznością organizacji pracy przedszkola w dniu 09.06.2023 r. (tj. w piątek) bardzo proszę o zapisywanie dzieci obecnych tego dnia w przedszkolu na listę, znajdującą się na stoliku pod jadłospisem.
Termin zapisów: 29.05.-02.06.2023 r.


Wycieczka autokarowa

Grupa : Aktualności

We wtorek 16.05.2023 r. grupy II, III, IV i V jadą na wycieczkę autokarową do Zagrody Kociewskiej w Godziszewie. Wyjazd z przedszkola planowany jest na godzinę 8:45. Śniadanie będzie o godzinie 8:00. Bardzo prosimy, aby wszystkie dzieci uczestniczące w wycieczce były tego dnia w przedszkolu do godziny 8:30.
Prosimy także, aby dzieci nie zabierały ze sobą plecaków, ponieważ prowiant zapewnia przedszkole.


Wyjście na spektakl pt. „Dzwonnik z Notre Dame”

Grupa : Aktualności

W środę 24.05.2023 r. grupy II, III, IV i V wybierają się na spektakl pt. „Dzwonnik z Notre Dame” do Sali Widowiskowej Portu Gdynia przy ulicy Rotterdamskiej. Koszt spektaklu to 29 zł. Zainteresowane osoby prosimy o zapisywanie się na listę i wpłatę 20 zł u nauczycielek poszczególnych grup. Pozostałe koszty finansowane będą ze środków Rady Rodziców.
W związku z tym, że przedstawienie rozpoczyna się o godzinie 8:45, śniadanie tego dnia będzie o 7:40. Wyjście z przedszkola planowane jest na 8:15. Bardzo prosimy, aby tego dnia dzieci były w przedszkolu do godziny 8:00.


Zwiększenie stawki żywieniowej

Grupa : Aktualności

Na podstawie analizy żywienia dzieci i kosztów zakupu towarów żywnościowych w pierwszym kwartale 2023 r. po uzyskaniu zgody Rady Rodziców oraz Prezydenta Miasta Gdyni od poniedziałku 01.05.2023 r. zwiększamy stawkę żywieniową z 9,00 zł na 9,50 zł.


Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci przyjętych do przedszkola od września 2023 r.

Serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w środę 7 czerwca 2023 r. o godzinie 16:30.


Stojaki na rowery

Grupa : Aktualności

Można już korzystać ze stojaków na rowery, które zostały zamontowane na terenie przedszkola od strony parkingu. Stojaki zostały zakupione ze środków Rady Rodziców. Bardzo dziękujemy za wsparcie.


Zapisy na majówkę

Grupa : Aktualności

W związku z koniecznością organizacji pracy w dniach 02-05 maja prosimy o zapisywanie (do środy 26 kwietnia) dzieci obecnych w tym czasie w przedszkolu na listę znajdującą się na stoliku pod jadłospisem (korytarz przy drzwiach do sali grupy I).
Na liście prosimy zaznaczyć obecność w poszczególnych dniach.


Zapisy na miesiąc lipiec

Grupa : Aktualności

U nauczycielek poszczególnych grup dostępne są już informacje dotyczące opieki nad dziećmi w miesiącu lipcu. Bardzo prosimy o jej wypełnienie i dostarczenie do nauczycielek w terminie do piątku 05.05.2023 r.


Konkurs „Ogródki ze smakiem”

Grupa : Aktualności

Kochani Rodzice!

Bardzo prosimy o głosowanie na nasze przedszkole w konkursie „Ogródki ze smakiem”. Głosować można raz dziennie pod tym linkiem: https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/#1520209 Po kliknięciu w link wystarczy znaleźć nasze przedszkole i oddać głos. Dziękujemy 😉


Rusza kampania ,, Odprowadzam sam”

Grupa : Aktualności


img_1905

Odprowadzam Sam”

Kampania  ta skierowana jest do przedszkolaków w wieku od 4 do 7 lat, ich rodziców oraz nauczycieli. Ma zachęcać dzieci i ich opiekunów do korzystania z ekologicznych środków transportu w drodze do przedszkola . W jej ramach najmłodsi gdynianie starają się docierać do przedszkola rowerem, hulajnogą, komunikacją miejską lub pieszo 😊

Na czym polega akcja? Przedszkola objęte kampanią otrzymają kolorowe plakaty-drzewka wraz z naklejkami. Za każdy dzień, kiedy dziecko przyjdzie do przedszkola (bądź przyjedzie wraz z rodzicem środkiem transportu publicznego, na rowerze, deskorolce lub hulajnodze), otrzyma od wychowawcy naklejkę i przyklei ją na plakacie.  W ramach kampanii jej uczestnicy mają również do rozwiązania różnego rodzaju zadania. Na koniec akcji placówki edukacyjne otrzymują dodatkowo sadzonki drzewek, które zostają zasadzone na ich terenie. Dzieci mogą samodzielnie je pielęgnować. Wszystkie zgłoszone przedszkola otrzymują  również materiały edukacyjne i certyfikaty .

RUSZAMY 04 KWIETNIA –

W kampanii biorą udział gr II,III,IV, V .

Zachęcamy do czynnego udziału w akcji 🙂