Ważne informacje dla gr.III

Ważne informacje dla gr.III

Grupa : Misie 2020-2021

Kochani Rodzice Misiaczków,

w związku z b. niską frekwencją w grupie III zamieszczamy kilka ważnych informacji:

  1. jutro, czyli 26 maja mieliśmy w planach nagranie i zamieszczenie na stronie przedszkola występu z okazji Dnia Mamy jednak przekłądamy to nagranie na 2 czerwca (środę). Poprosimy o doniesienie do tego dnia strojów dla dzieci na występ ( czyli dziewczynki spodniczka biała, różowa lub czerwona i czarna bluka i rajstopy, a chłopcy czarne lub granatowe spodnie i biała bluzka)
  2. 31 maja (poniedziałek ) planujemy wyjście do lasu całej strefy II, czyli grup III, IV i V w celu zorganizowania maratonu biegowego. Poprosimy o ubranie dzieci z gr III w wygodne sportowe stroje i w miarę możliwości czerwone podkoszulki.
  3. Dnia 1 czerwca (wtorek) planujemy zorganizowanie zabawy poprowadzonej przez animatorów  (dla II strefy -po obiedzie) w ogrodzie przedszkolnym. Jest to zabawa z udziałem dzieci bez rodziców:)

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia dzieciom i Państwu 🙂