List do Niedźwiadków

List do Niedźwiadków

Kochane Niedźwiadki!
Tak się złożyło w tym roku szkolnym, że nie możemy pożegnać się osobiście. Jest nam bardzo smutno z tego powodu, bo strasznie za Wami tęsknimy. To był bardzo dziwny rok. Mimo to chciałybyśmy, abyście wiedzieli, że wszyscy razem stworzyliśmy naprawdę fajną grupę. Cudownie nam się z Wami pracowało. Dostarczaliście nam mnóstwo radości i powodów do dumy. Cieszymy się, że mogłyśmy obserwować, jak się zmieniacie i rozwijacie.
Od września większość z Was pójdzie do szkoły. Życzymy Wam wielu niezapomnianych chwil w tym nowym miejscu. Mamy nadzieję, że spotkacie tam wyjątkowych, fantastycznych ludzi – małych i dużych – którzy z przyjemnością i radością będą Wam towarzyszyć w tej edukacyjnej podróży.
Ci z Was, którzy wracają do nas od września, niech się szykują na nowe wyzwania. Czeka Was wiele wspaniałych chwil w gronie nowych kolegów i koleżanek.
Nasze Niedźwiadki! Korzystajcie ze słońca i uroków wakacji. Odpoczywajcie, bawcie się dobrze i zbierajcie siły na nowe szkolne i przedszkolne przygody.
Mamy nadzieję, że sytuacja pozwoli nam spotkać się we wrześniu i pożegnać się osobiście.
Wasze panie,
Natalia i Agnieszka
niedzwiadki