Informacje dla rodziców nowo przyjętych dzieci

1. Przypominamy o konieczności wyrobienia Karty Mieszkańca, w oparciu o którą będą naliczane odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu.
    Poniżej znajduje się instrukcja dotycząca upoważnienia siebie i innych członków rodziny posiadających Kartę Mieszkańca Gdyni do odbioru dziecka z przedszkola. Można będzie to zrobić dopiero 1 września.
    a) Proszę wejść na stronę www.gdynia.pl
    b) Proszę wybrać zakładkę Karta Mieszkańca
    c) Po prawej stronie proszę wybrać zakładkę Logowanie
    d) Jeśli robią to Państwo po raz pierwszy, należy założyć konto, jeżeli posiadają już Państwo konto, należy się zalogować
    e) Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę z imieniem i nazwiskiem dziecka
    f) W panelu Moje dane należy wybrać zakładkę Przedszkole
    g) W zakładce Dodaj Nowe Upoważnienie należy wpisać osoby upoważnione do odbioru Państwa dziecka (analogicznie postępujemy przy kolejnym dziecku)
    h) Należy dostarczyć do nauczyciela grupy druk upoważnienia (nowo wpisanej osoby), aby dyrektor placówki mógł zatwierdzić w systemie osobę upoważnioną do odbioru dziecka
    i) Druki upoważnień są dostępne na stronie internetowej przedszkola w zakładce Druki do pobrania
  2. Bardzo prosimy, aby dzieci miały na półce w szatni przynajmniej dwa komplety ubrań na zmianę, a także wygodne kapcie z zakrytą piętą.
  3. Zebranie organizacyjne dla grupy I „Puchatki” odbędzie się w środę 4 września o godzinie 17:00. Zebranie zostanie podzielone na dwie części. W pierwszej kilka słów wygłosi pani dyrektor, w drugiej części nauczycielki przedstawią Państwu organizację pracy w grupie.
  4. Ze względu na trwający remont schodów przy głównym wejściu do przedszkola wchodzimy bramą wjazdową i przechodzimy przez parking. Tymczasowe wejście do przedszkola znajduje się od strony ogrodu.