Prosimy o głosy -Gumisie

Kochani Rodzice,

w marcu zbierałyśmy zgody od Państwa na upublicznienie zdjęcia dzieci (chodzi o gr. IV) na stronach AMS, aby wziąć udział w konkursie, w związku z prowadzonymi zajęciami sportowymi w grupie Gumisiów.

Zajęcia bardzo sie podobały dzieciom, również  wg personelu były rewelacyjne.

POPROSIMY O GŁOSY – WSZYSTKIE INFORMACJE W WIADOMOSCI PONIŻEJ.

ZAGŁOSOSOWAĆ MOŻE KAŻDY!!!!

Dziękujemy:)

To już prawie koniec akcji Aktywne Przedszkolaki, w której odwiedzamy przedszkola z warsztatami gimnastyki korekcyjnej.
Zbliża się zapowiadany konkurs.

Za tydzień, w środę 16 marca, w poście na naszej stronie FB  https://www.facebook.com/AMSGdynia zamieszczone zostanie po jednym zdjęciu z każdego przedszkola biorącego udział w akcji.
Przedszkole, którego zdjęcie w wyznaczonym terminie otrzyma najwięcej polubień, przy jednoczesnym polubieniu profilu AMS Gdynia, otrzyma od nas zestaw sprzętu sportowego.

Miejsce 1. – pakiet sprzętu o wartości min. 500 zł
Miejsce 2. – pakiet sprzętu o wartości min. 400 zł
Miejsce 3. – pakiet sprzętu o wartości min. 300 zł

Konkurs zaczyna się w środę 16 marca, a kończy w środę 16 marca o godzinie 20:00.

Po tym terminie, zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodzie za pośrednictwem FB, na którym pojawią się wyniki oraz mailowo.