Zawieszenie zajęć dla wszystkich dzieci

Zawieszenie zajęć dla wszystkich dzieci

Grupa : Aktualności

Drodzy Rodzice!

Niestety nie udało nam się przetrwać bez zamykania przedszkola. Wirus się rozprzestrzenił nie tylko na nauczycieli, ale dotarł nawet do kuchni.

W związku ze stwierdzeniem kolejnych dwóch pozytywnych wyników na COVID-19 u pracowników naszego przedszkola decyzją Organu Prowadzącego zajęcia przedszkolne w naszej placówce są zawieszone dla wszystkich dzieci od 22. do 28. grudnia 2020 r. W związku z tym przedszkole jest nieczynne do poniedziałku 28. grudnia 2020 r. włącznie.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy przesłać wiadomość na pocztę elektroniczną dyrektor@przedszkole8.pl

Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie i życzymy Państwu spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.