Ogłoszenia dla rodziców gr.III ,,Misiów”

Ogłoszenia dla rodziców gr.III ,,Misiów”

Grupa : Misie 2020-2021

Ze względu na obecną sytuacje i małą frekwencję dzieci z grupy III zamieszczamy kilka ważnych informacji :

  1. Dnia 20 listopada planujemy wyjście do pobliskiego lasu . Prosimy o zaopatrzenie dzieci w odpowiednią odzież oraz maseczki. Planujemy wyjście ok 10.45 z przedszkola
  2. Dnia 26 listopada planujemy konkurs wewnętrzny w grupie. Zachęcamy o nauczenia dzieci w domu wiersza o misiu lub misiach. Spróbujemy recytować nauczone wiersze przed starsza grupą z naszego p-la. Zachęcamy wszystkich chętnych i odważnych
  3. Dnia 27 listopada planujemy grupowe urodzinki (Emila, Jaś, Hania B.). Najpóźniej na 3 dni przed urodzinami należy przynieść fabrycznie spakowane przekąski (paluszki, ciasta) oraz napoje (muszą przejść 3 dniowa kwarantannę). W dniu urodzin można donieść owoce.                                                                                                                                                                                                                                      W razie pytań proszę pisać na adresy e-mail podane na stronie przedszkola.                                             Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia:)