Propozycje zajęć i zabaw dla Gumisiów na tydzień 30.03-03.04.2020

Drodzy Rodzice i kochane Gumisie – nasze Kochanidełka.

Już kolejny tydzień nie możemy spotkać się z Wami , drogie dzieci, w naszym przedszkolu. Tęsknimy bardzo za Wami. Ale na pewno już niedługo się zobaczymy i razem będziemy się bawić i uczyć. Bądźcie dzielne, grzeczne, słuchajcie i pomagajcie rodzicom. Żeby nie nudziło się Wam w domu, będziemy wysyłać Wam zadania, zabawy i ćwiczenia. Z pomocą Rodziców na pewno będziecie się dobrze bawić.

Kochani Rodzice. Na początek Przesyłam zestaw codziennych ćwiczeń dla dzieci – do wyboru 2-3 ćwiczenia z każdej grupy. Dzieci znają te ćwiczenia. Następnie zadania na bieżąco będą trafiały na stronę naszego przedszkola.

Kochamy Was nasze Gumisie a Wy drodzy Rodzice, znajdźcie czas dla dziecka, będzie to procentować w przyszłości a dziecko nie będzie się nudziło.

Serdecznie pozdrawiamy Państwa i nasze Kochanidełka.

Życzymy miłej zabawy.

Anna K.

zestaw-codziennych-cwiczen-dla-dzieci

PONIEDZIAŁEK:

Zajęcia na poniedziałek

WTOREK:

Zajęcia na wtorek

ŚRODA:

Zajęcia na środę

CZWARTEK:

Zajęcia na czwartek

skowronek