” O bałwankach, które miały marzenie…” – Spotkanie przedświąteczne w przedszkolu

Tradycją w naszym przedszkolu jest „Spotkanie przedświąteczne”  z rodzicami oraz dziećmi przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym roku nasza ekipa aktorska w ramach programu „Razem z rodzicami” przygotowali przedstawienie  pt „O bałwankach, które miały marzenie…”. Natomiast chór dziecięcy śpiewający piosenki o tematyce świątecznej  wprowadził nas wszystkich w świąteczny nastrój .

Serdecznie dziękujemy naszym aktorom za wspaniały występ, naszym dzieciom za piękny śpiew oraz wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji prób i strojów dla dzieci.

s1 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 s9