Daily Archives: Grudzień 10, 2019

Podziękowania :)

Grupa : Uncategorized

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaopatrzyli nas w chusteczki higieniczne oraz papier- kartki do rysowania.  DZIĘKUJEMY!!!

Składamy także podziękowania w imieniu własnym oraz wszystkich rodziców z grupy za wybór, zakup , spakowanie i dostarczenie prezentów dla dzieci z okazji Mikołajek. Dziękujemy mamom wchodzącym w skład komitetu rodzicielskiego – mamie Michasi, mamie Hani B., mamie Marka.

Dziękujemy za upieczenia pierniczków do ozdabiania przez dzieci z grupy I- mamie Michasi, mamie Bruna i mamie Ali, mamie Marcela, mamie Jagody oraz mamie Piotrusia i mamie Oliwki:)

A dodatkowo serdecznie dziękujemy za dzisiejsza pomoc i wspólne ozdabianie pierniczków mamie Michasi. Dziękujemy bardzo!!!

Nagroda w konkursie

mis-2 mis1

25 listopada w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie między -przedszkolnego konkursu ,,Miś przytuliś”. Napłynęło bardzo dużo ciekawych prac.

Gratulujemy Oliwii  z grupy ,,Puchatków”, która zajęło I miejsce kategorii 3 latków!!!!

U Puchatków

zab

Zabawy u Puchatków w listopadowy dzień:):):)