Daily Archives: Styczeń 28, 2022

Pożegnanie i powitanie

PODZIĘKOWANIE

W związku z moim odejściem na emeryturę chciałabym Państwu podziękować za wieloletnią współpracę.
Niektórym rodzinom przedszkole, które prowadziłam, towarzyszyło od dwóch pokoleń. Niektórzy z Was przychodzili do nas, bo poleciła nas koleżanka czy kolega. Wszyscy chwaliliście atmosferę jaka panuje w przedszkolu już od pierwszych kroków w budynku.
Korzystaliście Państwo z moich porad, dzieliliście się ze mną swoimi smutkami i radościami,
a także wspieraliście mnie w moich działaniach, potwierdzaliście słuszność mojego kierunku pracy. Wzmacnialiście mnie, a czasem naprawdę było mi to potrzebne.
Korzystając z tej ważnej dla mnie chwili, czyli odejścia na emeryturę, chciałabym podziękować wszystkim za współpracę, za okazaną życzliwość.
Życzę Państwu zadowolenia z dalszych działań prowadzonych przez przedszkole, też będę im
się z daleka przyglądać, wspierać z nadzieją, że w dalszym ciągu osiągniecie satysfakcję ze
wzajemnej współpracy.

Dziękuję i do zobaczenia gdzieś na trasie,
Violetta Ilnicka

POWITANIE

Drodzy Państwo,
korzystając z okazji chciałabym się z Państwem oficjalnie przywitać. Niektórzy z Was znają mnie z przedszkolnych sal, ponieważ do tej pory byłam wychowawczynią grupy V. Od 1. lutego rozpoczynam nową przygodę i kolejny etap kariery zawodowej. Mam nadzieję, że sprawdzę się na stanowisku dyrektora przedszkola, a Państwo będą zadowoleni ze współpracy ze mną. Liczę na Państwa pomoc i wsparcie, tak jak do tej pory okazywaliście je odchodzącej Pani Dyrektor.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Wrona