Daily Archives: Styczeń 20, 2022

Nagrania z okazji Dnia Babci i Dziadka

Informujemy, że nagrania przedstawień z okazji Dnia Babci i Dziadka zostają przełożone z powodu sytuacji epidemicznej w przedszkolu. Terminy nagrań będą podawane przez nauczycielki poszczególnych grup.

Mierzenie temperatury

W związku z sytuacją epidemiczną w przedszkolu i kolejnymi kwarantannami informujemy, że od jutra (tj. piątek, 21. stycznia) wracamy do procedury mierzenia temperatury dzieciom przy wejściu do sal. Przypominamy także, że dzieci z objawami infekcji (katar, kaszel, stan podgorączkowy) będą odsyłane do domu. Jeśli dziecko jest alergikiem i ma przewlekły katar, prosimy o zaświadczenie od alergologa.

Prosimy Państwa także o stosowanie się do zaleceń epidemicznych i noszenie maseczek w trakcie przebywania w przedszkolu.