Daily Archives: Listopad 29, 2020

Urodzinki u Misiaków

Grupa : Misie 2020-2021

Dnia 27 listopada obchodziliśmy 4 urodzinki Emilki, Hani B., Jasia.

Rozpoczęliśmy od życzeń, laurek, gromkiego sto lat i poczęstunku. Potem były zabawy przy tanecznej muzyce z balonami i piszczałkami. To był dzień pełen wrażeń 🙂

Dziękujemy rodzicom organizacji:)

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Dnia 27 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego ,, Lubię się ruszać z tata i mamą”

Wręczenie nagród odbyło się osobno w strefie I i II ze względu  na reżim sanitarny związany z covid 19.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Michasia z rodziną z gr. II

II miejsce Amelia z rodziną z gr. I

III miejsce Ala z rodziną z gr. III

III miejsce Leoś z gr II i Ignacy z Gr. I wraz z rodziną

pozostali  uczestnicy otrzymali również dyplomy za udział w konkursie oraz upominki

Dziękujemy za udział i zaangażowanie:)

Gratulujemy serdecznie wszystkim i zachęcamy do brania udziału we wszystkich konkursach:)

zd2 zd3 zd4 zd5

Konkurs recytatorski u Misiaków

Grupa : Misie 2020-2021

Dnia 26 listopada odbył się w grupie  ,,Misiaków” konkurs recytatorski.

Ze względu na pandemie nie mogliśmy zaprosić z okazji obchodów święta Pluszowego Misia żadnych gości z zewnątrz. Postanowiliśmy zorganizować konkurs wewnątrz grupy, jedynie dla chętnych. Ci najodważniejsi, czyli Emila, Ala i Olek, nauczyli się wiersza o misiu i go zaprezentowali przed starszymi  dziećmi z grup z naszego przedszkola.

Gratulujemy odwagi i nagród 🙂

km6 km7 km1 km2 km3 km5

Wręczenie nagród za udział w Przedszkolnym Konkursie Fotograficznym

Dzieci z grupy II wraz z rodzicami brały udział w przedszkolnym  konkursie fotograficznym „Ruszam się z mamą i tatą”. W piątek odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. I miejsce zajęła Michalinka z rodziną, a III miejsce Leoś Z. z bratem i  rodzicami. Nagrody i dyplomy otrzymali również Tola i Tymek. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

img_1890 img_1892 img_1895 img_1898