Daily Archives: Listopad 23, 2020

Propozycja zajęć dla dzieci w języku angielskim na dzień 23 listopada

Zaczynamy dziś Misiowy tydzień. A to z okazji nadchodzącego Światowego Dnia Pluszowego Misia, 25 listopada. Szczycimy się nazwą naszego przedszkola Pluszowy Misiaczek. Pluszowy Miś to nasz przyjaciel. Nauczmy się zatem piosenki o naszym ukochanym Misiu w języku angielskim.

Teddy Bear    /Misio

Teddy bear, teddy bear, you are my friend./ Misiu, misiu, jesteś moim przyjacielem.

Teddy bear, teddy bear, come and hold my hand. / Misiu, misiu, chodź i trzymaj moją dłoń/podaj mi rękę.

/x2

I love you teddy. Let’s play together./ Kocham cię misiu. Bawmy się razem.

I love you teddy. You’re my best friend forever./ Kocham cię misiu. Jesteś moim najlepszym przyjacielem na zawsze.

Teddy bear, teddy bear, come and hold my hand./Misiu, misiu, chodź i trzymaj moją dłoń/podaj mi rękę.