Muzyczny Tydzień Artystyczny

Muzyczny Tydzień Artystyczny odbył się w naszym przedszkolu w dniach 22-26 kwietnia 2024 r. W tym czasie odbyły się trzy przeglądy twórczości artystycznej dzieci z wszystkich grup wiekowych przed publicznością dzieci z grup I, II, III, IV i V, oraz rodzinny konkurs plastyczno-konstrukcyjny  „Mój instrument”. We wtorek 23.04. odbył się przegląd śpiewu piosenki grupowej – hymnu grupy w wykonaniu całych grup, w środę 24.04 – przegląd tańca zespołowego z rekwizytem, a w czwartek – przegląd gry na instrumentach w zespołach, a także uroczyste zakończenie konkursu „Mój instrument”. Wszystkie wykonania dzieci były cudowne, niepowtarzalne, pomysłowe, widowiskowe. Nie tylko cieszyły oko, ale też bawiły dziecięcą publiczność. Muzyka łagodzi obyczaje i daje wiele radości, łączy ludzi. Ten wyjątkowy tydzień połączył wszystkie grupy przedszkolne, przyczynił się do integracji dzieci. Dziękujemy serdecznie rodzicom za każdy „kawałek serca” włożony w organizację tego przedsięwzięcia oraz za nagrody – rekwizyty do tańca.