Zbiórka darów dla dzieci z Ukrainy

Drodzy Rodzice!
Jako społeczność Przedszkola nr 8 „Pluszowy Misiaczek” nie możemy pozostać obojętni na to, co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Chcielibyśmy pomóc na miarę naszych możliwości. Ponieważ najbliższe naszemu sercu są dzieci, dlatego też to właśnie dla nich chcielibyśmy zorganizować zbiórkę darów. Jeśli ktoś z Państwa ma możliwość i ochotę się do nas przyłączyć, to zachęcamy do przynoszenia rzeczy TYLKO z poniższej listy:
– żywność dla niemowląt (kaszki, słoiczki, mleko modyfikowane)
– pieluchy jednorazowe w dowolnych rozmiarach
– chusteczki nawilżane i higieniczne
– kosmetyki dla dzieci i niemowląt (mydła, oliwki, kremy, sudokremy, kremy na mróz)
– szczoteczki i pasty do zębów

Jeśli ktoś z Państwa ma też możliwość, to prosimy o dostarczenie kartonów do pakowania darów. Wszystkie zgromadzone dary zostaną przekazane organizacji Gdynia Pozarządowa z siedzibą przy ulicy 3 Maja 27, która rozdysponuje je wg potrzeb.

Przyniesione dary zbieramy w koszach pod plakatami dotyczącymi akcji. Wstępnie zbieramy dary do piątku 11 marca, ale istnieje możliwość przedłużenia akcji.

Koordynatorką akcji dla strefy dolnej jest p. Karina z grupy I
Koordynatorką akcji dla strefy górnej jest p. Kasia z grupy IV