Otwarcie przedszkola

Dyrektor przedszkola, Violetta Ilnicka, informuje, że przygotowujemy się do otwarcia przedszkola – planujemy otworzyć dnia 18 maja 2020 r. Aktualnie przygotowujemy sale, kuchnię… Musimy także wykonać badanie wody. Mamy nadzieję ,że ze wszystkim zdążymy. Podczas ankiety w sprawie zapotrzebowania przez państwa opieki przedszkolnej dla dziecka zgłosiło swoje zapotrzebowanie 10 osób. Jeżeli ktoś jeszcze wie, że na pewno będzie potrzebował opieki przedszkolnej, prosimy mailowo na adres dyrektor@przedszkole8.pl zgłosić imię i nazwisko dziecka oraz podać dzień, od którego będzie potrzebna opieka.

Jednocześnie prosimy śledzić nasza stronę internetową, ponieważ na niej będą bieżące informacje dotyczące otwarcia przedszkola oraz nowe obowiązujące procedury.