Dzień Babci i Dziadka w grupie III

Dzień Babci i Dziadka w grupie III

Grupa : Misie

Dnia 25 stycznia 2019 r. w grupie III odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek, a dzieci wspaniały program artystyczny pt.  ” CYRK  WITA WAS”. Z dużym zaangażowaniem wykonywały akrobacje, nie zabrakło również siłacza, który podnosił ciężary. Jak to w cyrku bywa pojawili się klauni. Dzięki nim na wielu twarzach pojawił się uśmiech.  Nie zabrakło także zwiewnych baletnic.  Dzięki nim na wielu twarzach pojawił się uśmiech. Był to bardzo ważny dzień dla dzieci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pyszne upieczone ciasta.

img-2087 img-2099 img-2109img-2148 img-2125img-2155img-2082img-2133