Uszatki wygrywają konkurs – BRAWO!!!

Grupa : Uszatki

Przez trzy kolejne dni listopada przedszkolaki z grupy II brały udział w niezwykłych zajęciach związanych z obchodami 100 lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. Trzy kolejne dni przedszkolaki zmagały się z łamigłówkami, i zakodowanym zadaniami przygotowanymi przez panią Annę Świć oraz firmę edu-sense.

Pierwszy dzień dotyczył zmagań z mapą Polski, pojęciem patriotyzmu oraz wartości. Drugiego dnia Uszatki  poznawały sąsiadów Polski oraz odkodowywały ich flagi. Trzeci dzień był dniem współpracy Uszatków oraz Gumisiów z grupy IV. W quizie wszystkie dzieci uczyły się polskich tańców narodowych, geografii Polski oraz historii.
Pięknym zwieńczeniem tego projektu było zwycięstwo i zdobycie jednej z głównych nagród w postaci robota edukacyjnego – ozobot. Taka zabawka edukacyjna na pewno wzbogaci zajęcia każdej z grup.
p1 p2 p3 p4 p5