MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

Uroczyste zakończenie konkursu plastycznego pt. „Co się powtarza w przyrodzie?” odbyło się 15 lutego 1018 r. w Przedszkolu nr 8 „Pluszowy Misiaczek”. Zorganizowany przez nasze przedszkole konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. W konkursie wzięło udział dwanaście placówek, przedszkola i jedna szkoła. Spośród 38 uczestników wyłoniono ośmioro laureatów. W kategorii 5-latków pierwsze miejsce zajęła Letycja I. z Przedszkola nr 32, drugie miejsce Monika D. z Przedszkola nr 42, trzecie miejsce Veronika J. z Przedszkola nr 50, wyróżnienie otrzymał Rajmund K. z Przedszkola nr 42. W kategorii 6-latków pierwsze miejsce zajął Jakub H. z Przedszkola nr 8, drugie miejsce Dominika K. z Przedszkola nr 8, trzecie miejsce Dominik B. z Zespołu Wczesnej Edukacji nr 1 SP nr 45, wyróżnienie otrzymał Jan L. z Przedszkola nr 44. Gratulujemy laureatom i serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a nauczycielom i opiekunom za pomoc w przygotowaniu prac, które prezentujemy w holu naszego przedszkola. Wszystkie prace dzieci nas zachwycają, także prace nadesłane poza konkursem, które umieszczone są na ścianie w holu pod pracami konkursowymi.

k2 k3 k4 k1