Potwierdzenie woli dla dzieci zakwalifikowanych na rok szkolny 2022/2023

Dnia 21 kwietnia o godzinie 12:00 w przedsionku przedszkola zostanie wywieszona lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na rok szkolny 2022/2023. Rodzice dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola muszą złożyć druk potwierdzenia woli do dnia 25 kwietnia br. (tj. do poniedziałku) do godziny 16:00. Można to zrobić na różne sposoby:
– potwierdzając wolę bezpośrednio w systemie (http://www.naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gdynia)
– pobierając druk z systemu (potwierdzenie woli)
– pobierając druk znajdujący się poniżej
– bezpośrednio w przedszkolu
Druk pobrany z systemu lub ze strony przedszkola należy wydrukować, wypełnić, podpisać i przynieść do przedszkola lub przesłać skan mailem. Niezłożenie potwierdzenia woli w terminie skutkować będzie utratą miejsca w przedszkolu.

Zebranie z rodzicami nowoprzyjętych dzieci odbędzie się dnia 09 czerwca 2022 r. o godzinie 16:00.

potwierdzenie-woli-docx