Monthly Archives: Styczeń 2022

Urodzinki u Gumisiów

W poniedziałek 31 sycznia obchodziliśmy w grupie IV urodzinki: Michasi, Klaudii i Oliwki.

Były oczywiście życzenia, gromkie sto lat, tańce i konkursy.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku a mamie Michasi za odwiedziny u nas w grupie i poświęcenie cennego czasu na wykonanie dla każdego dziecka zwierzątka z baloników.

Dziękujemy!!

!20220131_101739

20220131_101747 20220131_101756 20220131_101758 20220131_105951 20220131_112103 20220131_112107 20220131_112108 20220131_112112

Kwarantanna w strefie górnej

W związku z potwierdzeniem kolejnego przypadku COVID-19 w strefie górnej kwarantanną zostają objęte dzieci z grup III, IV i V, które były obecne w przedszkolu w dniach 25-28.01. Kwarantanna trwa odpowiednio do 01-04.02. Rodzice, których dzieci zostały objęte kwarantanną, zostaną powiadomieni mailem lub SMSem.
Jeśli dzieci są w pełni zaszczepione, to kwarantanna nie obowiązuje, ale w takim wypadku prosimy o paszport covidowy.

Pożegnanie i powitanie

PODZIĘKOWANIE

W związku z moim odejściem na emeryturę chciałabym Państwu podziękować za wieloletnią współpracę.
Niektórym rodzinom przedszkole, które prowadziłam, towarzyszyło od dwóch pokoleń. Niektórzy z Was przychodzili do nas, bo poleciła nas koleżanka czy kolega. Wszyscy chwaliliście atmosferę jaka panuje w przedszkolu już od pierwszych kroków w budynku.
Korzystaliście Państwo z moich porad, dzieliliście się ze mną swoimi smutkami i radościami,
a także wspieraliście mnie w moich działaniach, potwierdzaliście słuszność mojego kierunku pracy. Wzmacnialiście mnie, a czasem naprawdę było mi to potrzebne.
Korzystając z tej ważnej dla mnie chwili, czyli odejścia na emeryturę, chciałabym podziękować wszystkim za współpracę, za okazaną życzliwość.
Życzę Państwu zadowolenia z dalszych działań prowadzonych przez przedszkole, też będę im
się z daleka przyglądać, wspierać z nadzieją, że w dalszym ciągu osiągniecie satysfakcję ze
wzajemnej współpracy.

Dziękuję i do zobaczenia gdzieś na trasie,
Violetta Ilnicka

POWITANIE

Drodzy Państwo,
korzystając z okazji chciałabym się z Państwem oficjalnie przywitać. Niektórzy z Was znają mnie z przedszkolnych sal, ponieważ do tej pory byłam wychowawczynią grupy V. Od 1. lutego rozpoczynam nową przygodę i kolejny etap kariery zawodowej. Mam nadzieję, że sprawdzę się na stanowisku dyrektora przedszkola, a Państwo będą zadowoleni ze współpracy ze mną. Liczę na Państwa pomoc i wsparcie, tak jak do tej pory okazywaliście je odchodzącej Pani Dyrektor.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Wrona

Bajkowy piątek w strefie górnej

W piątek, 28. stycznia w strefie górnej odbędzie się Bajkowy Piątek. W związku z tym zachęcamy Państwa, aby tego dnia dzieci przyszły do przedszkola przebrane w swoje stroje karnawałowe.

Kwarantanna w strefie górnej

W związku z potwierdzeniem kolejnego przypadku COVID-19 w strefie górnej kwarantanną zostają objęte dzieci z grup III, IV i V, które były obecne w przedszkolu w dniach 19-21.01. Kwarantanna trwa odpowiednio do 26-28.01. Rodzice, których dzieci zostały objęte kwarantanną, zostaną powiadomieni mailem lub SMSem.

Nagrania z okazji Dnia Babci i Dziadka

Informujemy, że nagrania przedstawień z okazji Dnia Babci i Dziadka zostają przełożone z powodu sytuacji epidemicznej w przedszkolu. Terminy nagrań będą podawane przez nauczycielki poszczególnych grup.