Daily Archives: Wrzesień 30, 2021

Pasowanie na Przedszkolaka

Wszystkie nasze nowoprzyjęte dzieci serdecznie zapraszamy na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się dnia 04. października (tj. w poniedziałek) o godzinie 16:30 w ogrodzie przedszkolnym.

Projekt „Księga Niedźwiadków”

Drodzy Rodzice!

W tym roku będziemy realizować projekt pod nazwą “Księga Niedźwiadków”, który polegać będzie na tym, że:

1. Każde dziecko przyniesie do przedszkola zdjęcie swojej ulubionej zabawki.
2. W każdej sali powstanie galeria zdjęć ulubionych zabawek.
3. Raz w tygodniu zostanie wylosowane dziecko, które otrzyma zadanie do wykonania w weekend, wspólnie z rodzicami.
4. Zadanie to będzie związane z ulubioną zabawką dziecka (ze zdjęcia)
5. Po weekendzie dziecko będzie musiało przynieść do przedszkola zapis tego, w jaki sposób spędziło czas z ulubioną zabawką (rysunek, opis, zdjęcie – oczywiście z pomocą rodziców!)
6. Z dostarczonych “dokumentów” będzie tworzona “Księga Niedźwiadków”, czyli książka o “Niedźwiadkach” z naszej grupy

Zaczynamy w październiku, więc zachęcamy do jak najszybszego dostarczenia zdjęć.