Daily Archives: Maj 3, 2021

Tydzień artystyczny

Tydzień Artystyczny w grupie II rozpoczął się w poniedziałek gimnastyką artystyczną. We wtorek dzieci malowały swoje obrazy. W środę śpiewaliśmy  piosenkę „Był sobie miś”. W czwartek wiele emocji dostarczył taniec „Straszne żaby” . W piątek zakończyliśmy występy popisami aktorskimi przed publicznością przedszkolną, prezentując ulubione wiersze. To był bardzo udany tydzień, który dostarczył dzieciom  wielu  doznań artystycznych. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do występów.

34e5cd2a-65fc-4ccd-857b-c7e66e8c3595 cc8c8843-ad9a-4a5e-805c-61f62c2bcd02 img_3139 img_3155 img_3188 img_3189 img_31934ad80a18-6f24-43f6-bff7-b37a6cced9ee

Urodzinki Artura

W czwartek w grupie II świętowaliśmy 5 Urodzinki Arturka. Były życzenia , wesoła zabawa i pyszny poczęstunek. Arturkowi jeszcze raz życzymy „STO LAT”

img_3156 img_3159 img_3179 img_3180 img_3181

Pokaz mody ekologicznej

Grupa : Misie 2020-2021

W piątek odbył się na przedszkolnej scenie pokaz mody ekologicznej. Rodzice wykazali się ogromna kreatywnością, stroje wykonanie z kartonów, foli, korków, worków na śmieci okazały sie bardzo szykowne i eleganckie.

Gratulujemy rodzicom i dzieciom pomysłowości i kreatywności.

Dziękujemy bardzo za tak liczne przystapienie do nie łątwego wyzwania.

Na zakończenie artystyczno-ekologicznego tygodnia każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom ,,Miłośnika przyrody”

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim małym i dużym miłośnikom:)

moda-1 moda-2

Piosenka ,,Bocian i żaby”

Grupa : Misie 2020-2021

Czwarty dzień , czyli w czwartek zagościły na naszej przedszkolnej scenie piosenki pryzrodniczo- ekologiczne.

Misiaki zaśpiewały i pokazały piosenkę pt: ,,Bocian i żaby”. :):):)

Wiersze o tematyce przyrodniczej

Grupa : Misie 2020-2021

Trzeciego dnia, czyli w środę wszystkie grupy przedstawiły przygotowane i wyuczone wczśniej wiersze o tematyce ekologvzno- przyrodniczej.

Misiaczki wystąpiły z wierszem M. Konopnickiej pt:,,Nadejście wiosenki”. Ujawniło sie wiele talentów recytatorskich podczas występu. Dzielne Misiaczki świetnie poradziły sobie z tremą. Brawo!!!

wiersz1a

wiersz-1d

wiersz-1c

Drugi wiersz, jaki zaprezentowały Misiczki, pt:,,Bocian iżaba”- zaprezentowali: Oliwia, Dominika i Jaś.

Należą im się wielkie brawa i gratulacje, gdyż wzorowo sobie poradzili:)

wiersz2a wiersz-2d wiersz-2b

Plakat ekologiczny

Grupa : Misie 2020-2021

Drugiego dnia obchodzonego tygodnia ekologiczno -artystycznego  w grupie III powstały dwa plakaty dotyczące dbania o nasza planete Ziemię.

Dzieła wykonane przez Misiaczki można podziwiać w szatni gr. III

Spacer do lasu

Grupa : Misie 2020-2021

Dnia 26 kwietnia rozpoczęlismy spacerem do pobliskiego lasu, tydzień ekologiczno- artystyczny, obchodzony w tym tygodniu w naszym przedszkolu.

Misiaki obserwowały przyrodę, ale głównie skupiliśmy się na zwróceniu uwagi na leżących w lesie śmieciach. Misiaki skrzętnie i bardzo uważnie przystąpiły do sprzatania lasu. Potem z miejsca widokowego podziwilaiśmy panoramę miasta i obserwowalismy dymiące kominy.

Po tak wzorowo wykonanym zadaniu przyszedł czas na zabawę na placu zabaw umieszconym w środku lasu.

Było wietrznie, ale bardzo przyjemnie spędzilismy to poniedziałkowe przedpołudnie.

las-4

las-3