Monthly Archives: Maj 2021

Sprintem do maratonu

Dnia 31. maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Sprintem do maratonu” organizowanym przez miesięcznik „Bliżej przedszkola”. Grupy III, IV i V wybrały się na swój bieg do pobliskiego lasu. Każda grupa startowała osobno i miała do przebiegnięcia dystans około stu metrów. Zwycięzcami w poszczególnych grupach zostali:

GRUPA III:
I miejsce Jagoda
II miejsce Dominika
III miejsce Oliwia

GRUPA IV:
I miejsce Leszek i Tymek
II miejsce Bianka
III miejsce Nadia

GRUPA V:
I miejsce Tosia
II miejsce Martyna
III miejsce Staś

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę.

20210531_103829

20210531_104509

20210531_104722

20210531_111448

20210531_112029

20210531_112404

Urodziny u Gumisiów

Dnia 21. maja świętowaliśmy urodziny Ewy i Mikołaja. Gumisie zaśpiewały Jubilatom „Sto lat” i złożyły piękne życzenia. Po chwili zasiedliśmy do wspólnego stołu i zjedliśmy słodki poczęstunek, za który bardzo dziękujemy rodzicom. Potem były wspólne tańce i świetna zabawa przy piosenkach z repertuaru dziecięcego.

20210521_101249

20210521_101353

20210521_101542

20210521_111958

,, Sprintem do maratonu”

W poniedziałek 31.05  bierzemy udział w VII Ogólnopolskim biegu przedszkolaka ,, Sprintem do maratonu” prosimy aby dzieci ubrane były  na sportowo.

Informacje dotyczą spraw organizacyjnych w dniach 31 maja, 1 i 2 czerwca:

1) W poniedziałek 31 maja grupy przedszkolne biorą udział w maratonie w ramach ogólnopolskiego projektu „Sprintem do maratonu”. Druga strefa, czyli grupy III, IV i V biegną w maratonie na wyznaczonej trasie w lesie. Prosimy o sportowy strój dla dzieci, odpowiednie obuwie, w miarę możliwości żółtą koszulkę/bluzę, odpowiednio do pogody.

2) We wtorek 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka w naszym przedszkolu, organizujemy festyn dla dzieci ze strefy drugiej, czyli grup III, IV i V, po obiedzie w ogrodzie przedszkolnym. W programie przewidziane są zabawy z animatorem, pokaz baniek mydlanych, zabawa w żywą maskotkę, „dmuchaniec”.

3) W środę nagrywamy niespodziankę dla Rodziców dzieci z grupy IV i prosimy o stroje do przedstawienia, o których już była mowa.

Prosimy o obecność wszystkich dzieci od poniedziałku do środy nie tylko ze względu na atrakcje jakie je czekają, ale również z konieczności przećwiczenia programu artystycznego dla Państwa, nad którym pracowaliśmy od dawna i ze względu na dotychczasową nieobecność dzieci nie jest on dopracowany.

Dzień Mamy i Taty

Dziś bardzo wyjątkowy dzień nie tylko dla Mamy ale także dla Taty i z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa krótki filmik , abyście mogli przez chwilkę uśmiechnąć się i podziwiać swoje pociechy. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego 🙂

Dzień Mamy i Taty

Drodzy Rodzice!

Z okazji Dnia Mamy i Taty składamy Wam serdeczne życzenia i zapraszamy na krótki występ w wykonaniu Waszych kochanych pociech. Mamy nadzieję że dostarczymy rodzicom odrobinę radości i wybaczycie nam niektóre niedoskonałości. Przesyłamy Wam moc buziaczków. Miłego oglądania!

Ważne informacje dla gr.III

Grupa : Misie 2020-2021

Kochani Rodzice Misiaczków,

w związku z b. niską frekwencją w grupie III zamieszczamy kilka ważnych informacji:

1. jutro, czyli 26 maja mieliśmy w planach nagranie i zamieszczenie na stronie przedszkola występu z okazji Dnia Mamy jednak przekłądamy to nagranie na 2 czerwca (środę). Poprosimy o doniesienie do tego dnia strojów dla dzieci na występ ( czyli dziewczynki spodniczka biała, różowa lub czerwona i czarna bluka i rajstopy, a chłopcy czarne lub granatowe spodnie i biała bluzka)
  2. 31 maja (poniedziałek ) planujemy wyjście do lasu całej strefy II, czyli grup III, IV i V w celu zorganizowania maratonu biegowego. Poprosimy o ubranie dzieci z gr III w wygodne sportowe stroje i w miarę możliwości czerwone podkoszulki.
  3. Dnia 1 czerwca (wtorek) planujemy zorganizowanie zabawy poprowadzonej przez animatorów  (dla II strefy -po obiedzie) w ogrodzie przedszkolnym. Jest to zabawa z udziałem dzieci bez rodziców:)

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia dzieciom i Państwu 🙂

Nowy termin nagrywania filmu z okazji Dnia Mamy i Taty

Z powodu dużej absencji dzieci w przedszkolu przekładamy nagranie inscenizacji z okazji Dnia Mamy i Taty na środę 02. czerwca. Stroje obowiązują takie, jak zostało uzgodnione.