Daily Archives: Październik 4, 2018

Sad

Grupa : Niedźwiadki

Dnia 4. października Niedźwiadki wykonywały makiety sadu. Dzieci były podzielone na trzy zespoły. Każdy zespół zajmował inny stolik i wykonywał własną makietę. Dzięki współpracy i zaangażowaniu powstały piękne zielone sady z jabłoniami, gruszami i śliwami oraz z krzakami borówek, malin i porzeczek.

Grupa : Niedźwiadki

Serdecznie dziękujemy:

• Mamom Tymka i Mirona za upieczenie ciast na festyn
  • Mamie Uli za pomoc przy sprzedaży kiełbasek w trakcie festynu
  • Rodzicom Oli, Ady, Marysi, Nikoli, Angeliki, Uli, Marka, Vincenta, Tymka i Klaudii za pomoc w organizacji kącika warzywno-owocowego

Próbna ewakuacja

Grupa : Aktualności

Dnia 4. października odbyła się w naszym przedszkolu próbna ewakuacja. Dzieci sprawnie i szybko ustawiły się w pary i razem z personelem placówki przeszły na miejsce zbiórki w ogrodzie przedszkolnym. Pan strażak był z nas bardzo zadowolony, ale prosił o nieustawianie rowerków na drodze ewakuacji (przedsionek).

Kalendarze

Grupa : Aktualności

Dnia 16. października (wtorek) będą robione zdjęcia do kalendarzy. Osoby, które zdecydują, że nie chcą kalendarzy, proszone są o zgłoszenie tego nauczycielowi grupy. Prosimy również zgłaszać rodzeństwa, które mają być na jednym kalendarzu.