Daily Archives: Marzec 30, 2018

„Spartakiada matematyczna”

W dniu 27 marca grupy: III, IV i V wzięły udział w przedszkolnej spartakiadzie matematycznej z podziałem na drużyny; chłopców i dziewczyn. Dzieci wykazywały się umiejętnościami wykonywania zadań matematycznych, jak i umiejętnością współdziałania w zespole. I choć Spartakiada była przede wszystkim zabawą, to jednak towarzyszyły przedszkolakom  wielkie emocje.

s1 s2 s3 s4 s5 s6

„Dzień Otwarty w przedszkolu”

W dniu 21 marca w naszym przedszkolu odbył się „Dzień Otwarty”. Podczas tego dnia dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, w towarzystwie rodziców mogły zapoznać się z pracującymi paniami, wyposażeniem sal i placem zabaw, uczestniczyły w  zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych i ruchowych.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców – był to mile spędzony czas 🙂

o1 o2 o3 o4 o5 o6 o7 o8

W Szkole Podstawowej nr 17

Grupa : Niedźwiadki

Kolejne spotkanie ze Szkołą Podstawową nr 17 odbyło się w piątek 23 marca. Nasze starszaki oglądały przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów szkoły, w tym absolwentów naszego przedszkola. Przedstawienie o leśnych zwierzętach, wzajemnej pomocy i wartości przyjaźni bardzo zainteresowało nasze dzieci. Później przedszkolaki miały parę chwil na rozmowę z kolegami i koleżankami, byłymi wychowankami naszego przedszkola. Następnie wspólnie z dziećmi z innego przedszkola uczestniczyły w zabawach integracyjnych z elementami dramy. Odgrywanie roli sprawiało dzieciom wiele radości.

w1 w2 w3 w4

„SIÓDME URODZINY ANITY I POLI”

Grupa : Niedźwiadki

Siódme urodziny Anity i Poli świętowaliśmy w naszej grupie 19 marca. Jubilatki otrzymywały serdeczne i piękne życzenia od swoich koleżanek i kolegów, którym odwzajemniły się za wspólną i zgodną zabawę drobnymi upominkami. Zabawy integracyjne i muzyczno-taneczne porywały dzieci do aktywności z wykorzystaniem kolorowych chusteczek i instrumentów. Śmiech i radość towarzyszyły dziecięcym zabawom oraz zadowolenie podczas słodkiego poczęstunku. Tort urodzinowy był wyborny.

ur1 ur2 ur3 ur4