Daily Archives: Marzec 11, 2018

Policja uczy zasad bezpieczeństwa

Grupa : Puchatki , Uszatki

Nasze przedszkole gościło policjantów z Komendy Miejskiej z Gdyni Chyloni wraz z psem. W pełni skupieni wysłuchaliśmy pogadanki przygotowanej przez policjantów. Suczka pod kierownictwem opiekuna prezentowała swoje umiejętności i wysoki stopień wyszkolenia. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się, jak suczka reaguje na komendy swojego właściciela. Było to bardzo udane spotkanie , zakończone czułym głaskaniem pupila.

„Wycieczka do Teatru Narodowego Edukacji”

W marcu grupy: II, III, IV  i V wybrały się na wycieczkę do teatru na przedstawienie pt. ” Przygody Baltazara i Wawelskiego Smoka.”

Przedstawienie było przepełnione tańcem, śpiewem, humorem, na szczęście szczęśliwym zakończeniem. Podobało się wszystkim przedszkolakom i wszystkich wprawiło w dobry humor i uśmiechy na twarzach.

w1

„Przedszkoliada w SP nr. 17

Grupa : Niedźwiadki

Dnia 28 lutego nasze Niedźwiadki miały możliwość spróbować swoich sił sportowych na zajęciach zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 17. Dzieci zostały podzielone na drużyny, które mogły wykonywać zadania sportowe przy różnorodnych stanowiskach, gdzie pomagali im i asekurowali uczniowie szkoły. Ponadto mogliśmy podczas zabaw czas spędzić  z naszymi absolwentami z ubiegłego roku.

Dziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę i medale prawdziwego sportowca.

p1 p2 p3 p4 p5